21. april 2016

Nova spletna stran Zveze društev kurentov

Zveza društev kurentov je v želji po večji promociji lika kurenta oziroma koranta, v celoti prenovila in dogradila obstoječo spletno podobo.

Ob prenovi Facebook spletne strani, ki bo odslej mnogo bolj ažurna kot doslej, je luč sveta ugledala tudi spletna stran www.zveza-kurentov.si. Spletna stran je oblikovana tako, da so na njej na voljo splošne informacije o Zvezi, njenih članih ter liku kurenta oziroma koranta, hkrati pa bodo na njej objavljeni podatki o rednem delovanju Zveze, predvsem novice ter povzetki zapisnikov sej organov Zveze. S tem želi Zveza svoje delovanje približati širši javnosti, hkrati pa omogočiti vpogled v delovanje tudi njenim članom, saj je transparentnost ključno vodilo pri delovanju Zveze.

Skupaj s spletno stranjo je zaživela tudi Twitter stran Zveze društev kurentov, na kateri vas bomo prav tako obveščali o vseh novostih. Povezavo do Facebook in Twitter profila najdete v zgornjem desnem kotu spletne strani.

Zadnja, vendar zato nič manj pomembna novost pa je nov elektronski naslov Zveze društev kurentov, ki se odslej glasi zveza.kurentov@gmail.com. S tem je Zveza pooenotila vse spletne naslove, da v prihodnje ne bo več prihajalo do zmede. Stari elektronski naslov ni več v uporabi.

12. februar 2020
RAZSTAVA - KO ZAVLADA PTUJU KURENT

Zveza društev kurentov vljudno vabi na odprtje in ogled razstave v sredo 19.2.2020 ob...

4. februar 2020
3.2.2020 - izdana nova brošura Zveze društev kurentov

V Zvezi društev kurentov, smo ob predstavitvi...

3. februar 2020
Predstavitev vina Mistik 2019 - 3.2.2020 ob 12.00 uri v Ptujski vinski kleti

Okusi vina Mistik, naj preženejo misli na slabo in prinesejo v...

19. januar 2020
Podeljen nam je status nevladne organizacije v javnem interesu

Dne 31.12.2019, smo prejeli odločbo ...

15. januar 2020
Predstavitev v Ukrajini 2020

Zveza...

15. januar 2020
ODBOR ZA NESNOVNO DEDIŠČINO

REPUBLIKA SLOVENIJA, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.

25. september 2019
Trgatev 2019 -  VABLJENI

Trgatev 2019 - VABLJENI

V soboto 5.10.2019 bo potekala četrta Kurentova trgatev, ki jo organizirata Zveza društev kurentov v...